Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu
Menu

Nota prawna

Wszelkie treści i materiały prezentowane na blogu www.tudzialprawny.pl zostały stworzone przez przeze mnie (pamiętaj, jestem radcą prawnym) lub innego specjalistę w porozumieniu ze mną lub przy moim udziale. Publikowane materiały mają charakter wyłącznie edukacyjny i stanowią jedynie ogólne wskazówki. 

Dokładam wszelkich starań, aby informacje zawarte na blogu były aktualne i pochodziły z wiarygodnych źródeł. Niemniej jednak nie odpowiadam za jego treść w jakimkolwiek zakresie, a w szczególności za szkodę wyrządzoną zastosowaniem lub brakiem zastosowania się do nich, błędy czy pominięcia.

Pamiętaj, że publikowane informacje nie odnoszą się do konkretnej sytuacji. Stosowanie danych przepisów prawnych może znacznie różnić się w zależności od konkretnego stanu faktycznego. Treści te nie zastępują profesjonalnych usług prawnych. Pomiędzy mną a Tobą nie powstaje relacja klient – radca prawny. Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji lub działania skonsultuj się ze specjalistą w danej dziedzinie. Jeśli chcesz omówić ze mną dany artykuł – napisz do mnie. 

Wszelkie materiały umieszczane na stronie internetowej www.tudzialprawny.pl oraz jej podstronach lub subdomenach są aktualne na dzień ich zamieszczenia, chyba że wskażę inaczej. 

Pamiętaj, że będę modyfikować publikowane tutaj treści, w szczególności w przypadku pomyłki, pominięcia, zmiany prawa czy orzecznictwa oraz nowej praktyki sądów lub organów administracji.

Uważaj na wykorzystywanie materiałów z tego bloga. Są one objęte prawnoautorską ochroną. Jeżeli chcesz zacytować fragment którejś z publikacji, pamiętaj o oznaczeniu mnie jako autorki tekstu oraz podaniu źródła. 

Na blogu mogą pojawić się linki odsyłające do innych stron internetowych, w tym linki afiliacyjne prowadzące do stron partnerów. Będą one otwierać się w nowym oknie przeglądarki lub w tym samym oknie. Przed kliknięciem w link zachęcam do zapoznania się z polityką prywatności lub regulaminem tychże stron.

Data ostatniej aktualizacji: 11.05.2023 r.