Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu
Menu

Marta Idczak

Z Natalią miałam okazję współpracować na wielu szczeblach rozwoju moich projektów i firmy. To ona pierwsza mi pokazała, że umowy, jakie podpisuję ze współpracownikami, nie są korzystne dla mnie. A propozycje, jakie otrzymuję, zdecydowanie mogą zmienić się na lepsze. Potrafiła sprawdzić każdą moją umowę, porozmawiać z kontrahentami i wskazać wszystkie luki, jakie występowały w umowach, które dzięki zmianom Natalii zmieniły się na lepsze.

To nie wszystko. Właśnie otrzymałam od Natalii cały audyt strony, pakiet prawny do wykorzystania na stronie, regulamin newslettera – właśnie to u siebie wdrażam. Nigdy nie widziałam tak profesjonalnego podejścia do klienta, dlatego z Natalią jestem w stałej współpracy. Odpowiada u mnie za każdy aspekt prawny.

Czy to wszystko? Nie. Zaproponowałam Natalii także współpracę biznesową, ponieważ uważam, że z takimi ludźmi właśnie powinno robić się dobre interesy.

Natalia jest niezwykle sympatyczną i pogodną osobą. Każda rozmowa z nią jest pełna uśmiechu i chęci do działania. Wyciągnęła mnie z tylu podbramkowych sytuacji, że jestem jej totalnie wdzięczna.

Każdemu polecam współpracę z Natalią. Jest świetną prawniczką. No i sam fakt, że zna jeszcze prawo amerykańskie, jest wisienką na torcie.

Prywatnie Natalia jest dla mnie wielką inspiracją. Skończenie studiów prawniczych w Stanach jest czymś, co mogę sobie jedynie wyobrażać. Ona tego dokonała. Poszła za swoimi marzeniami. I to zasługuje na największą pochwałę.

Jeśli szukasz dobrej prawniczki, to tylko do Natalii!

Marta Idczak
Kapitan Statku St-38