Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Menu
Menu

Social Managerki

Jesteśmy absolutnie zachwycone współpracą z Natalią Stojanowską! Jej solidna wiedza w dziedzinie prawa oraz umiejętność tłumaczenia skomplikowanych zagadnień w przystępny sposób są nieocenione!

Nasze zaufanie do Natalii było tak wielkie, że postanowiłyśmy zaprosić ją do prowadzenia modułu w naszym Kursie dla Wirtualnych Asystentek. Chciałyśmy, aby nasze Kursantki od początku uczyły się, jak dbać o zgodność z prawem. Natalia sprawdziła się w tej roli znakomicie! Zaangażowała się w projekt w 100%, przekazała wiedzę bardzo rzeczowo i konkretnie, a nasze Uczestniczki cały czas czuły się zaopiekowane.

Nie wahamy się również polecać Natalii naszym Klientom, którzy potrzebują profesjonalnie przygotowanego regulaminu sklepu lub polityki prywatności. Natalia jest staranna i bardzo dokładna. Zawsze możemy na niej polegać, dostarczając naszym Klientom kompleksowe i zgodne z prawem rozwiązania.

Ponadto doskonale pracuje się z Natalią od zaplecza. Jej zaangażowanie, profesjonalizm i łatwość w nawiązywaniu współpracy sprawiają, że praca staje się prawdziwą przyjemnością.

Z czystym sumieniem polecamy Natalię wszystkim, którzy poszukują skutecznej prawniczki z ogromną wiedzą, ale także bardzo otwartej i sympatycznej osoby do współpracy 🙂

Social Managerki